درباره ی ما

1382

سال تاسیس

درباره ی شرکت

مهندسین مشاور طرح آبادی نو در سال 1382 توسط چند تن از معماران و مهندسین برجسته کشور به منظور فعالیت در زمینه ارائه خدمات مهندسی ، خاصه طراحی معماری و سازه، طراحی داخلی و نظارت بر اجرا در ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی، آموزشی ، بهداشتی و درمانی تاسیس شد که این مجموعه در حال حاضر به عنوان یک مشاور پیشرو در معماری و شهرسازی کشورمان، پروژه های متعدد و بزرگی را عهده دار است.

توانمندی های مهندسین مشاور طرح آبادی نو با بهره گیری از نیروهای فنی و متخصص و برخورداری از تلاش روزافزون نیروهای شرکت در پی پاسخگویی به نیازهای جامعه بوده که تا اکنون با پشت سر گذاشتن نزدیک به هجده سال توانسته با افتخار و سربلندی از حضور پررنگ خود در بیش از 100 پروژه سهم به سزایی داشته باشد.

مجموعه این فعالیت ها در طول زمان باعث رشد و غنی شدن شرکت در راستای رسیدن به اهداف مجموعه شده است و این مشاور مفتخر است که تمامی این تجارب گرانبها و ارزنده را که در طول سالیان به دست آورده در اختیار بخش خصوصی و دولت این مرز و بوم و جامعه فنی و مهندسی کشور قرار دهد.

خط مشی

مهندسین مشاور طرح آبادی نو از آغاز تا امروز با تکیه بر موازین و اخلاق حرفه ای و پیروی از استانداردها و دستورالعمل های ملی و بین المللی بر این تعهد و باور بوده و هست که همواره از اخلاق و منش مهندسی در راستای اهداف خود استفاده کرده و دانش فنی و مهندسی خود را اعتلا ببخشد. با استفاده از نیروی انسانی و دانش کار متخصص و کارآمد، خواسته ها و رضایتمندی کارفرمایان را از نحوه ارائه خدمات مهندسی به بهترین شکل ممکن متبلور سازد.

ارتقاء سطح دانش، ممارست و توانمندی های کارکنان و احترام به ارزش های انسانی کارکنان به عنوان ارزشمندترین سرمایه های این مشاور میباشد.

رسالت ما این است که با به کارگیری دانش روز و تعهد در کار بتوانیم در بالا بردن کیفیت نقش بسزایی داشته باشیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران ، سعادت آباد , خیابان علامه طباطبایی شمالی , خیابان 22 غربی , پلاک 47 ، واحد 19 

تلفن :   22377813 (021) – 22377812 (021) 

ایمیل : tarhabadinoo@gmail.com

ساعت کاری

روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 تا 17:30 ، روز پنچ شنبه از ساعت 8:30 تا 13:00

سایر صفحات